Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niezależną kancelarią doradztwa podatkowego - łączymy międzynarodowe doświadczenie zdobyte w największych światowych firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki z praktyczną wiedzą z zakresu prawa podatkowego. Obecnie poszukujemy praktykantów/pracowników do pracy na stanowisku praktykanta/konsultanta w dziale doradztwa podatkowego.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne lub prawnicze),
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
• umiejętności komunikacyjnych;
• zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze,
• umiejętności analizy danych liczbowych;
• umiejętności pracy w zespole,
• zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy oraz komunikatywności,
• silnej motywacji do rozwoju osobistego i odpowiedzialności,
• bardzo dobrych wyników na studiach.

Oferujemy:

• studentom studiów magisterskich płatne praktyki, absolwentom stałą pracę,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych,
• poznanie wysokich standardów pracy,
• udział w ciekawych projektach,
• szansę na rozwój zawodowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Tax Concept z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Włodkowica 10/9, 50-072 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależną kancelarią doradztwa podatkowego - łączymy mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting