Konsultant podatkowy/Doradca podatkowy

Horsh Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wrocław

Horsh sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi podatkowo-prawno-księgowo-płacowe dla kontrahentów krajowych i zagranicznych. W związku z rozwojem działu podatkowego poszukujemy doświadczonej osoby, która zainteresowana jest udziałem w różnorodnych projektach podatkowych krajowych i międzynarodowych.

Zakres obowiązków:
• przygotowanie opinii podatkowych, wniosków o interpretację, pism procesowych,
• bieżąca obsługa podatkowo-prawna,
• udział w opracowywaniu i wdrażaniu modeli podatkowych,
• współpraca z doradcami polskimi i zagranicznymi,
• podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów z kontrahentami.

Wymagania
• wykształcenie wyższe – preferowane prawnicze lub ekonomiczne,
• co najmniej 2 letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym,
• praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, PCC)
• dobra znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki)
• umiejętność sporządzania projektów opinii, pism
• łatwość nawiązywania relacji, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• możliwość szerokiego rozwoju zawodowego,
• udział w różnorodnych, ciekawych projektach podatkowych na rzecz podmiotów krajowych i zagranicznych,
• przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Prezentacja firmy

Horsh sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi podatkowo-prawno-księgowo-p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting