Konsultant Oświatowy

K.R.O.N.O.S.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

K.R.O.N.O.S. S.J.O.

Szkoła Języków Obcych KRONOS
Obszar działania: Poznań, Kalisz, Konin, Leszno, Jarocin, Gostyń, Ostrów Wlkp, Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica

Opis stanowiska:
Praca Przedstawiciela Handlowego polega na reprezentowaniu Szkoły Językowej podczas spotkań z Dyrektorami szkół oraz indywidualnych rozmów z rodzicami i uczniami, którzy są zainteresowani naszą ofertą edukacyjną.
Nasza oferta współpracy biznesowej jest kierowana do osób dojrzałych, o nienagannej prezencji, kulturze osobistej i doświadczeniu w prowadzeniu rozmów handlowych.

Wymagania

Wymagania:
• gotowość do pracy min. 5 dni w tygodniu (praca głównie popołudniami)
• gotowość do użytkowania własnego samochodu, prawo jazdy kat B
• wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
• komunikatywność i umiejętności interpersonalne
• bardzo wysoka etyka i kultura osobista
• umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
• motywacja do osiągania wysokich dochodów
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem
• posiadanie własnej działalności gospodarczej lub chęć jej założenia

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

Prezentacja firmy

K.R.O.N.O.S. S.J.O.<br/><br/> Szkoła Języków Obcych KRONOS<br/> O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
najwyższa w branży prowizja od sprzedaży usług
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi