Opis stanowiska pracy

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Rewers jest ogólnopolską placówką specjalizującą się w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń dla pracowników oświaty oraz we wdrażaniu do szkół nowoczesnych technologii.

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku konsultanta oświatowego będzie sprzedaż nowoczesnych narzędzi multimedialnych oraz szkoleń w trakcie rozmów handlowych z dyrekcją szkoły.

Wymagania:

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu
  • zdolność gospodarowania czasem i planowania swojej pracy
  • doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej
  • własny samochód

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie w systemie: podstawa, prowizje, premie
  • profesjonalne szkolenie
  • pracę w stabilnej firmie, oferującej produkty cieszące się dużym zainteresowaniem klientów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu na stanowisko menedżerskie

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Rewers jest placówką ogólnopolsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta