Opis stanowiska pracy

GRUPA MAC S.A. znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Polsce. Od ponad 25 lat publikujemy cieszące się uznaniem pomoce dydaktyczne i podręczniki. Wspieramy w ten sposób nauczycieli w ich codziennej pracy, a milionom uczniów zapewniamy dostęp do wiedzy w tradycyjny, jak i nowoczesny sposób.

W związku z rozwojem naszej sieci sprzedaży, szukamy osób, które dołączą do nas, jako:

Konsultant Oświatowy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie (wybrane powiaty)

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami – dyrekcją i nauczycielami szkół
  • realizowanie planów sprzedażowych i marketingowych
  • doskonalenie naszej oferty poprzez dostosowywanie jej do potrzeb Klientów

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie bezpośrednim z Klientem
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży wydawnictw edukacyjnych

Proponujemy:

  • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i cieszące się zaufaniem produkty
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia
  • program WSPARCIE NA DOBRY POCZĄTEK, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i opiekę na starcie
  • system wynagradzania zachęcający do odnoszenia sukcesów (bez limitu w wysokości prowizji)
  • wsparcie obsługi Klientów przez zespół stacjonarnych konsultantów telefonicznych
  • zespołowość i możliwość wymiany doświadczeń
  • dużą dozę samodzielności
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań (samochód, telefon, laptop)
  • możliwość wyboru formy współpracy (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Grupa MAC S.A. znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Polsce. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Marketing / PR / Social Media