Konsultant/ka ds. administracji i rekrutacji

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław
Posiadasz doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-administracyjnej? Interesujesz się rekrutacją i chcesz rozwinąć swoje umiejętności również w tym obszarze?
Jeśli tak, to oferta jest dla Ciebie!

Obecnie - do naszego zespołu - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Konsultant/ka ds. Administracji i Rekrutacji

Czekają na Ciebie:
• ciekawe projekty u naszych Klientów
• codzienne wyzwania w obszarze rekrutacji i administracji
• merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń
• praca w biurze w centrum Wrocławia razem z fantastycznym zespołem
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, Multikafeteria, dzień wolny z okazji urodzin)

Najważniejsze zadania:
• kompleksowa obsługa projektów w zakresie administracji i rekrutacji
• realizacja procesów rekrutacyjnych
• administrowanie dokumentacją pracowniczą
• rozliczanie ewidencji czasu pracy
• wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
• budowa i utrzymywanie trwałych relacji z Klientem

Czego od Ciebie oczekujemy:
• doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze koordynacji i/lub rekrutacji pracowników
• doświadczenia w agencji pracy i/lub dziale rekrutacji, dziale kadrowo-płacowym
• dobrej znajomości MS Office, szczególnie Excel
• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy
• prawa jazdy kat. B

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.