Konsultant IT (m/k)

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • wsparcie związane z testowaniem i wdrożeniem aplikacji,
  • wsparcie użytkowników i klientów w działalności szkoleniowej,
  • wdrożenie systemu i wsparcie szkoleniowe,
  • praca z poziomu 2 wsparcie działu IT w rozwiązywaniu problemów,
  • raportowanie związane z działalnością transakcyjną.
Wymagania:
  • minimum 1-3 lat doświadczenia w branży,
  • biegła znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz obsługi klienta,
  • zdolność do samodzielnej pracy przy pomocy minimalnych wskazówek,
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach przy wsparciu projektów o globalnym zasięgu (w razie potrzeby, czasami w weekendy),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i analityczne.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na platformach ARIBA Buyer, Oracle iProcurement, Oracle iSupplier,
  • dobra znajomość procesu zamówień i dokumentacji analitycznej.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i umiejętności kandydata,
  • ciągły rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • ekskluzywne biuro z miejscami parkingowymi,
  • dodatkowe benefity m.in. prywatną opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy