Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• utrzymanie i rozwiązywanie bieżących problemów infrastruktury sieciowej, sprzętowej oraz programowej
• administracja, utrzymanie oraz dokumentowanie wdrożonych rozwiązań IT

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjną lokalizację,
• pracę w nowoczesnym budynku wyposażonym w Centrum Danych oraz rozbudowaną infrastrukturą informatyczną,
• pracę w doświadczonym zespole specjalistów i konsultantów IT,
• duże możliwości rozwijania własnej wiedzy IT poprzez styczność z najnowszymi technologiami,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość podstawowych standardów usług sieciowych (w tym w szczególności TCP/IP),
• mile widziana znajomość administracji systemami Windows Server od wersji 2008 oraz systemów Linux
• mile widziana znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• pozytywne podejście do współpracy zespołowej oraz chęć rozwijania swoich umiejętności.
Atuty:
• wiedza potwierdzona certyfikatami mile widziana,
• umiejętność programowania w dowolnym języku.

Prezentacja firmy

Diagnostyka Wielkopolska Sp z o.o. świadczy wysokospecjalistyczne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 400PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting