Konsultant Infolinii

ARTERIA S.A.

Warszawa, mazowieckie

Arteria S.A. jest liderem rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania Klienta realizowanym w modelu BPO.

Dysponuje największym komercyjnym Contact Center w Polsce liczącym ponad 2000 stanowisk telemarketingowych. Posiada własne innowacyjne technologie informatyczne, interaktywne i mobilne rozwiązania.
W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych

Wymagania:

  • Wypracowanie min. 80h/mc
  • Duże umiejętności interpersonalne
  • Dobra dykcja i płynna wymowa
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do podjęcia pracy w dni powszednie i weekendy

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową + premie
  • Ustalenie grafiku pracy – projekt realizowany 7 dni w tygodniu, w godz. 9:30-23:00
  • Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multisport, zniżki na stołówce

Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul. Stawki 2A (w pobliżu Metra Dw. Gdański)