Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Obsługa połączeń przychodzących;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z dotychczasowym Klientem;
  • Dbanie o wysoki poziom usług oraz pozytywny wizerunek firmy na rynku ogólnopolskim.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym Excel, Word;
  • Walory głosowe (barwa, dykcja, tempo, modulacja itp.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli;
  • Zaangażowanie, wytrwałość, sumienność, nastawienie na współpracę;
  • Zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Zatrudnienie w każdym wieku;
  • Elastyczny grafik pracy;
  • Umowa zlecenie/umowa o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie godzinowe + prowizja;
  • Praca od pn-nd;
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego;
  • Możliwość skorzystania z kart Multisport i LuxMed.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta