Konsultant Infolinii ze znajomością języka niemieckiego

Crafts Sp. z o.o..

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko Konsultanta Infolinii obsługującej linie lotnicze ze znajomością języka niemieckiego. Miejsce pracy znajduje się w biurowcu Olivia Business Center w Gdańsku.

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa połączeń przychodzących od firm i Klientów indywidualnych głównie z rynku niemieckojęzycznego,
  • obsługa systemu informatycznego Amadeus (po wcześniejszym szkoleniu przygotowawczym.

Oferujemy:

  • wygodne warunki pracy w nowoczesnym i odznaczającym się wysokim standardem biurze,
  • dbałość o pracownika (szkolenie wstępne, indywidualnie uzgodniony czas pracy, benefity pozapłacowe), dla osób spoza Trójmiasta opieka przy przeprowadzce i pomoc w aklimatyzacji w nowym mieście,
  • możliwość awansu w międzynarodowym środowisku pracy,
  • pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
  • stanowiska dostosowane dla osób niepełnosprawnych,
  • szansę na podniesienie swoich kwalifikacji i zdobycie nowych umiejętności,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 3 tys. zł./brutto + premie.

Wymagania

Wymagamy:

  • znajomości języka niemieckiego i polskiego,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • komunikatywności,
  • postawy proklienckiej,
  • swobodnego posługiwania się komputerem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją zatrudnienia o ogólnopolskim zasięgu działania. Współp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta