Konsultant Infolinii Wychodzącej

Work Service Express.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

• Kontakt z stałymi klientami (przedłużanie umów, proponowanie produktów),

• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

Wymagania:

• Minimum średnie wykształcenie,

• Wysoka kultura osobista,

• Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty (praca zmianowa),

• Mile widziane osoby uczące się,

Oferujemy:

• Prace na podstawie umowy zlecenia,

• Podstawa + premia,

• Szkolenia podstawowe wraz z grupą obsługową,

• Przyjazne, komfortowe miejsce pracy,

• Samodzielną organizacje pracy,

• Przyjazny zespół współpracowników oraz przełożonych,

• Możliwość awansu i rozwoju kompetencji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.