Opis stanowiska pracy

Jeżeli chcesz pracować dla jednego z największych dostawców energii elektrycznej w kraju - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!!

Konsultant infolinii przychodzącej (NIE SPRZEDAŻ!)
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym,
• udzielanie kompleksowych informacji dotyczących świadczonych usług,
• doradzanie oraz proponowanie optymalnych rozwiązań,
• telefoniczna obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami.

W zamian oferujemy:
• stałą podstawę wynagrodzenia 16,00 zł brutto/ h + system motywacyjny,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy – harmonogram jest ustalany indywidualnie,
• wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty,
• pracę w zgranym i przyjaznym zespole,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
• nienagannej dykcji,
• silnej motywacji do pracy,
• zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• dobrej obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 900PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Administracja biurowa