Konsultant Handlowy - południowa część Polski

Infosystems S.A.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• Realizację polityki handlowej i marketingowej firmy
• Prowadzenie procesów sprzedaży B2B w pełnym zakresie

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub technicznym (mile widziane wykształcenie poligraficzne)
• Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie dostarczającej sprzęt lub usługi
• Znajomości procesów i technologii produkcyjnych w przemysle, mile widziane w branży poligraficznej
• Znajomości j. angielskiego w stopniu dobrym
• Umiejętność nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
• Rozwiniętych zdolności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych
• Umiejętności efektywnej pracy w zespole
• Umiejętności pracy w systemie CRM
• Prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

INFOSYSTEMS Spółka Akcyjna to notowana na giełdzie dynamicznie ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż