Konsultant francuskiej marki kosmetycznej YVES ROCHER

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

(telefoniczna obsługa Klienta – baza wewnętrzna Klientów)
Miejsce pracy: Ruda Śląska - CHEBZIE

Poszukujemy dla jednej z największych francuskich firm kosmetycznych w Polsce kandydatów na stanowisko – konsultant marki kosmetycznej (telefoniczna obsługa Klientów - połączenia w ruchu przychodzącym jak i wychodzącym).

Praca polega na obsłudze Klientów (baza wewnętrzna):
• przyjmowanie zamówień,
• prowadzenie rozmów sprzedażowych,
• udzielanie informacji,
• rozwiązywanie problemów Klientów.

Wymagania

• umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
• motywacja do pracy,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• dyspozycyjność (zmiany poranne i popołudniowe),
• mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie