Konsultant ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest wiodąca, renomowana firma działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, oferująca kompleksowe usługi w zakresie Reprezentacji Najemców oraz Wynajmujących na terenie Warszawy jak i wszystkich miast regionalnych. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Wynajmu Powierzchni BiurowychMiejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów,
  • Doradztwo, dobór nieruchomości oraz rozwiązań pod indywidualne potrzeby Klienta,
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Podejmowanie i prowadzenie działań marketingowych zmierzających do pozyskania Klientów,
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych,
  • Wykonywanie czynności niezbędnych dla prawidłowej realizacji umów,
  • Bieżąca analiza rynku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne ze specjalizacją w nieruchomościach),
  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych lub sprzedaży usług profesjonalnych w sektorze B2B,
  • Doświadczenie poparte sukcesami w negocjacjach umów,
  • Praktyczna wiedza z zakresu procesu komercjalizacji,
  • Dobra znajomość branży nieruchomości komercyjnych, w tym rynku biurowego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • Rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków oraz samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz wysokie kompetencje organizacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży,
  • Wyjątkowo przyjazne środowisko pracy,
  • Poznanie skutecznych standardów obsługi klienta,
  • Możliwość awansu,
  • Telefon służbowy, laptop.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.