Konsultant ds. wsparcia Klienta z j. FRANCUSKIM ORAZ WŁOSKIM (1st line support)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań i produktów dla sektora farmaceutycznego, lidera w swojej branży, poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Konsultant ds. wsparcia Klienta z j. FRANCUSKIM ORAZ WŁOSKIM

Zakres obowiązków:
  • mailowe i telefoniczne wsparcie użytkowników zagranicznych w zakresie rozwiązań i produktów firmy;
  • codzienne kontakty z klientami francuskojęzycznymi oraz włoskojęzycznymi;
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie Management Service;
  • eskalację incydentów do 3ciej linii wparcia;
  • świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości.

WYMAGANIA
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego, angielskiego oraz dobra znajomość języka włoskiego;
  • doświadczenie w obsłudze/wsparciu klienta;
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji biznesowych Microsoft, Windows OS, Office, Outlook,
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność pracy z Klientem oraz zapewnienia wysokiej jakości usług;
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

KORZYŚCI
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych oraz wykorzystywania ich w codziennej pracy
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

Numer referencyjny: 2-26-31923/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.