Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. wdrożeń
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zajmować się:

-analizą potrzeb klientów
-konfiguracją oprogramowania wg zgłoszonych potrzeb Klienta
-przygotowywaniem dokumentacji wdrożeniowej
-konfiguracją MS SQL
-szkoleniami użytkowników
-opieką powdrożeniowa klientów
-wsparciem merytorycznym

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
-umowę o pracę lub B2B
-udział w ciekawych projektach
-możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
-niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, a po okresie próbnym - samochód)
-prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kart Multisport

Wymagania

Jeżeli:

-umiesz szybko się uczyć, interesujesz się biznesem i -organizacją przedsiębiorstw, potrafisz dobrze obsługiwać komputer
-posiadasz lub jesteś w trakcie zdobywania wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego (mile widziane)
-masz wiedzę merytoryczną z obszaru Kadry i Płace
-znasz systemy Sage Symfonia/Sage Symfonia ERP (mile widziane)
-potrafisz analitycznie myśleć
-stawiasz na samodzielność i dobrą organizacje pracy
-wiesz co to SQL i możesz pochwalić się znajomością relacyjnych baz danych oraz języka SQL (mile widziane)
-chcesz podnosić swoje kwalifikacje
-posiadasz prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IT Excellence Sp. z o.o.jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting