Konsultant ds.Wdrożeń Systemów Hotelowych

PMS LABS SP Z O O

Katowice, śląskie

Od: PMS LABS SP Z O O
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Wykonywanie prac wdrożeniowych (instalacja u klienta, szkolenia)
  • Sporządzanie dokumentacji wdrażanych systemów
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Pełnienie dyżurów hotline dla klientów firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i zadań
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych i obsłudze zgłoszeń serwisowych
  • Promowana będzie znajomość programów do zarządzania hotelem typu Fidelio, Infor Starlight (Amadeus), Opera

Oferujemy:

  • Współpracę z otwartym i kreatywnym zespołem
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pracę pełną wyzwań
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności