Konsultant ds. Telemarketingu

ARTERIA S.A.

Warszawa, mazowieckie

Arteria S.A. jest liderem rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania Klienta realizowanym w modelu BPO.

Dysponuje największym komercyjnym Contact Center w Polsce liczącym ponad 2000 stanowisk telemarketingowych. Posiada własne innowacyjne technologie informatyczne, interaktywne i mobilne rozwiązania.
W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z Klientami Indywidualnymi, biznesowymi w celu zainteresowania ofertą produktową bądź umówienia jakościowych spotkań.

 Oczekiwania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Swoboda wypowiedzi oraz łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami
  • Umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta
  • Nastawienie na realizację celów
  • Znajomość obsługi komputera

 Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • racę od pon-pt . w godz.: 8:00-15:30,9:00:17:00 oraz od pon-ndz. w godz.9:30-23:00 (możliwość elastycznego grafiku pracy)
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową + bogaty system premiowania uzależniony od projektu
  • różnorodność realizowanych projektów pozwala nam zaproponować współpracę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości
  • gwarantujemy profesjonalny cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy
  • zapewniamy bieżący rozwój kompetencji miękkich i sprzedażowych
  • zachęcamy do skorzystania z dodatkowych benefitów tj; Karta Multisport, stołówka,
  • sala chillout, liczne konkursy,
  • zapewniamy udział w licznych konkursach oraz programach motywacyjnych z nagrodami dla najlepszych konsultantów.

Jesteś komunikatywny oraz nastawiony na realizacje celu już dziś wyślij do nas swoje Cv

Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul. Stawki 2A (w pobliżu Metra Dw. Gdański)