Opis stanowiska pracy

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest instytucją, która wyszła z chęcią wsparcia firm z polskiego rynku gospodarczego poprzez nadawanie wybranym jednostkom wyróżnień i certyfikatów.

Certyfikat jest wyróżnikiem nie tylko na arenie krajowej, ale i międzynarodowej, gdzie kładzie się nacisk na wspieranie makroregionów gospodarczych. Działmy na rynku już 15 lat, zajmujemy się organizacją Ogólnopolskich Programów Branżowych, organziacją konferencji, eventów i Gal. Od tego roku wydajemy własną gazetę. Ciągle się rozwijamy zaczynaliśmy od grupy trzech osób, teraz jest nas już ośmioro, jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyśłij swoje cv, napewno oddzwonimy, mamy tylko 3 wolne miejsca.

Jeżeli kontakt telefoniczny jest Twoim żywiołem, doskonale operujesz językiem korzyści, masz przyjemna barwę głosu i dobrą dykcję, jesteś cierpliwy, nie boisz się nowych wyzwań, jesteś osoba komunikatywną, kreatywną – potrafimy to docenić.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie telefonicznych rozmów,
  • dystrybucja ofert ogólnych, ofert cenowych, folderów reklamowych,
  • sprzedaż telefoniczna,
  • przygotowanie bazy,
  • korespondencja listowna i mailowa.

Kwalifikacje:

  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym i sprzedaży
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność czasowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16.00 (cały etat).
  • rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków
  • kreatywność
  • umiejętność organizacji pracy
  • zaangażowanie i entuzjazm

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię od wyników pracy (1600 – 3500 netto)
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracujemy od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy i święta wolne)
  • praca w Warszawie, dzielnica Wilanów
  • Umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa o pracę przy dłuższej współpracy

Prezentacja firmy

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej – instytucja realizująca od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing