Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta i sprzedaży (oferta dedykowana osobom z orzeczoną niepe

A-Trybut-Polski HR S.A.

Bytom, śląskie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bytom

Polski HR A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta i sprzedaży (oferta dedykowana osobom z orzeczoną niepełnosprawnością)

Obowiązki:
• Telefoniczne pozyskiwanie Klientów w ramach przydzielonych projektów
• Umawianie spotkań handlowych
• Sprzedaż usług
• Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
• Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami
• Negocjowanie warunków usług z potencjalnymi Klientami
• Sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych

Wymagania:
• Minimum średniego wykształcenia
• Aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
• Orientacji na Klienta (doświadczenie w obsłudze Klienta lub praca w dziale telemarketingu będzie dodatkowym atutem)
• Wysokiej kultury osobistej
• Determinacji i zaangażowania w realizacji postawionych celów
• Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
• Umiejętności pracy w warunkach stresowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Motywujący system wynagradzania bezpośrednio zależny od osiąganych wyników
• Pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole