Konsultant ds. systemów zarządzania ISO 9001 i/lub ISO 14001 i/lub ISO 27001 i/lub ISO/TS 16949

Malon Group Sp. z o.o.

50-020 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Group z siedzibą we Wrocławiu, powstało w 2001r. i jest jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizujących się w projektowaniu, wdrażaniu, utrzymywaniu i doskonaleniu systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi normami.

CDS Malon Group wchodzi w skład grupy kapitałowej Aquila Capital Investment.

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową naszego zespołu nawiążemy współpracę z doświadczonymi i samodzielnymi

Konsultantami ds. systemów zarządzania zgodnego z wymaganiami  ISO 9001 i/lub ISO 14001 i/lub ISO 27001 i/lub ISO/TS 16949 i/lub inne

z terenu całej Polski

Odpowiedzialność i zadania:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych (konsultacje, doradztwo i opracowywanie dokumentacji systemowej),
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu systemów zarządzania,
  • Przeprowadzanie audytów u Klientów,
  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku,
  • Raportowanie efektów pracy
  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość minimum jednej z norm ISO np.: ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO/TS 16949 lub/i innych,
  • Doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu, utrzymywaniu systemów zarządzania,
  • Minimum jedno samodzielne przeprowadzenie kompleksowego wdrożenia wybranego systemu w przedsiębiorstwie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność, mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Zapewniamy

  • Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z najlepszymi profesjonalistami z zakresu systemów zarządzania
  • Rozwój kompetencji i podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia / okazję do podjęcia ciekawych wyzwań zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Realizowane przez nas projekty wymagają wiedzy i doświadczenia z różnych specjalności, dlatego jeżeli uważasz, że posiadasz kwalifikacje do pracy w naszym zespole, zapraszamy do przesłania swojego CV.

DODATKOWE INFORMACJE:

Wszystkie osoby spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz z aktualnym zdjęciem z dopiskiem "KONSULTANT", a także o zamieszczenie na nadsyłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)".

  • Rezerwujemy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobam
  •  Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Analityka, Praca Kontrola jakości