Konsultant ds. studiów za granicą

Study Flow

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem ponad 40 zagranicznych uczelni i do naszego Zespołu poszukujemy osoby, która będzie zajmować się kontaktem (konsultacjami) z osobami zainteresowanymi studiowaniem za granicą. Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • konsultacje face-to-face, telefoniczne, mailowe oraz przez Skype
  • pomoc w organizacji targów, warsztatów oraz seminariów
  • przeprowadzanie prezentacji na temat studiów za granicą na terenie Wrocławia oraz okolic

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 1/2 etatu (po 3 miesiącach możliwość przejścia na pełny etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • elastyczny grafik
  • szkolenia tematyczne
  • biuro w ścisłym centrum Wrocławia (okolice Rynku)
  • miłą atmosferę :)

Wymagania

  • mile widziane wymiany (Erasmus) w trakcie studiów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu prezentacji
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Reprezentujemy ponad 40 zagranicznych uczelni z 5 krajów z Unii Europejs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premie za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting