Konsultant ds. sprzedaży usług medycznych – Medycyna Estetyczna

American Medical Clinic Sp. z o.o.

40-851 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Budowanie relacji z Pacjentami – okazywanie zainteresowania, doradzanie, promowanie i sprzedaż usług opieki medycznej;
  • Kompleksowa obsługa informacyjna Pacjenta przebywającego w Klinice;
  • Współpraca z personelem medycznym, w celu dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb Pacjenta;
  • Realizacja planów sprzedaży – domykanie procesu sprzedaży, doradztwo i opieka posprzedażowa;
  • Pogłębianie wiedzy na temat oferowanych usług oraz wykorzystywanie jej w kontaktach z Pacjentami;
  • Kreowanie i dbanie o dobry wizerunek poprzez fachową i życzliwą obsługę;
  • Współpraca z działem marketingu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • Otwartość i łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • Nastawienie na realizację celów, wysoka skuteczność działania, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu będą niezbędne do pracy na ww. stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z gabinetami lekarskimi, gabinetami kosmetycznymi oraz gabinetami medycyny estetycznej - będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy w branży medycznej jako przedstawiciel handlowy - będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość branży ginekologii i medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej - będzie dodatkowym atutem,

Prezentacja firmy

Od kilku lat Klinika Turowski jest jedną z najlepszych klinik wykorzystu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi