Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A..

53-659 Wrocław, dolnośląskie

Euro-Tax.pl w związku z rozwojem nowego projektu zaprasza do swojego zespołu dynamiczne osoby, chcące podjąć nowe wyzwanie zawodowe. Jeśli jesteś nastawiony na realizację celów, cenisz sobie stabilność i pracę w przyjaznej atmosferze oraz chcesz spróbować swoich sił w pracy dla lidera na rynku zwrotu podatku w Polsce, to
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!
Zostań

Od kandydatów oczekujemy:

- statusu osoby uczącej się (do 26 roku życia)
- zorientowania na cele
- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- dyspozycyjności
- zaangażowania, wytrwałości, sumienności, nastawienia na współpracę
- mile widziana znajomość języka obcego: angielskiego lub niemieckiego

Kandydatom oferujemy:

- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwości rozwoju zawodowego
- przyjemną atmosferę pracy
- pracę w centrum miasta
- atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się część stała + atrakcyjna prowizja

Największa polska firma zajmująca się doradztwem w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

- kontakt z klientami zainteresowanymi zwrotem podatku
- zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów
- kształtowanie lojalności oraz satysfakcji Klientów
- udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów
- obsługa klientów w biurze

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem wyślij nam swoje CV za pomocą poniższego przycisku: