KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY STRON WWW

heapmail Internet Solutions sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz:

- pracę pełną nowych wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- mieć wpływ na formę zatrudnienia,

- zdobywać doświadczenie przy realizacji ciekawych i ambitnych projektów,

- pracować w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania

Jeśli posiadasz:

- wykształcenie co najmniej średnie,

- bardzo dobrą znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

- bardzo dobrą samoorganizację czasu pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów,

- podstawową znajomość programów graficznych (mile widziane).

Dołącz do naszego zespołu, może szukamy właśnie Ciebie!

CV zawierające standardową klauzulę zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych oraz autorski schemat blokowy* strony internetowej dowolnie wybranej branży zapisany w formacie PDF, prosimy przesyłać na adres email.

*Schemat, czyli prezentacja wybranej strony internetowej, powinien przedstawiać stronę główną oraz podstronę, zawierać elementy właściwe dla strony www (nagłówek, menu, zawartość strony/treść, stopka), nawigację oraz krótki opis działania poszczególnych elementów strony.

Prezentacja firmy

Firma heapmail Internet Solutions Sp. z o.o. działa w branży IT od 1997... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż