Konsultant ds. sprzedaży (rynek skandynawski)

Agencja Headhunters

Szczecin, 71-086, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) w związku z rozwojem w kierunku rynków zagranicznych poszukuje pracownika na stanowisko

Konsultanta ds. sprzedaży (rynek skandynawski)

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynku skandynawskim
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • monitorowanie rynków zagranicznych
  • negocjowanie warunków umów
  • przygotowywanie ofert dla klientów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą pracę w młodym zespole, przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka skandynawskiego – preferowany język szwedzki
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • zdolności sprzedażowych, negocjacyjnych
  • wysokich kompetencji interpersonalnych, silnej motywacji i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B, w branży HR

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi