Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się sprzedażą pożyczek pozabankowych i poszukujemy osób, które chcą dołączyć do grona wyspecjalizowanych

Konsultantów ds. sprzedaży pożyczek

Biura obsługi klienta znajdują się w następujących miastach:
Katowice, Jaworzno, Będzin, Sosnowiec, Zawiercie,
Częstochowa, Tarnowskie Góry, Bytom,

Zakres Twoich obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów naszej Firmy
  • obsługa klientów pozyskanych przez Firmę
  • uczestnictwo w projektach realizowanych przez Firmę
  • oferowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • silne nastawienie na osiąganie celów (między innymi sprzedażowych, jakościowych, efektywnościowych)
  • zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (dodatkowy atut)
  • wykształcenie średnie
  • bardzo dobrej znajomości MS Office

Oferujemy miejsce, w którym otrzymasz:

  • realną możliwość rozwoju i awansu w ramach jednego
  • z największych firm poza bankowych w Polsce
  • wynagrodzenie adekwatne od zaangażowania w pracę
  • umowę zlecenie na czas nieokreślony
  • elastyczne godziny współpracy
  • pełny pakiet darmowych szkoleń
  • atrakcyjną lokalizację i komfortowe warunki współpracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse