konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Chcesz pracować w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce, której misją jest kształtowanie rynku pracy?

To właśnie Ciebie szukamy! Rośnij z nami!

Nasza historia rozpoczęła się w 1960 roku w Amsterdamie, kiedy nasz założyciel podwiózł rowerem do klienta pierwszego pracownika.

Od tego czasu w 40 krajach na 7 kontynentach wspieramy pracodawców w poszukiwaniu talentów, przyczyniając się do rozwoju ich biznesu oraz pomagamy kandydatom w kształtowaniu ich ścieżki zawodowej.

Buduj z nami tę historię!

W związku z rozwojem naszego zespołu rekrutacji stałych we Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40026
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w ramach stanowisk specjalistycznych i menedżerskich
  • generowanie kreatywnych rozwiązań w aspekcie dotarcia do najlepszych kandydatów na rynku
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami oraz klientami
  • odbywanie spotkań biznesowych
  • pozyskiwanie nowych zleceń rekrutacyjnych
  • raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne
  • realizacja założeń KPI

Oczekiwania:

Jeśli :

  • szukasz pracy w doborowym towarzystwie i wyśmienitej atmosferze
  • lubisz pracę w zespole, ale chętnie podejmujesz samodzielne wyzwania i decyzje
  • stawiasz na ciągły rozwój swoich kompetencji
  • posiadasz min. 2 rok doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w strukturach agencji rekrutacyjnej
  • potrafisz skutecznie docierać do specjalistów na rynku pracy
  • chciałbyś rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe
  • nie straszna Ci praca na KPI i targetach
  • posiadasz prawo jazdy
  • chcesz mieć wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia

Jesteś idealnym kandydatem dla Nas!

Oferta:
  • 8 godzin dziennie pozytywnej energii w zgranym zespole
  • korporacyjne standardy pracy w połączeniu z work-life balance
  • szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych
  • premie 4 razy w roku za cele kwartalne z jasnymi kryteriami oceny
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • wpierający przełożony, który doskonale wie jak budować i dbać o dobrą atmosferę pracy
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • opieka medyczna, możliwości skorzystania z karty Multisport, platformy do nauki języków obcych World Speaking oraz dofinansowania nauki

Zapraszamy!