KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Atominium

31-123 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Atominium to jedno z największych i najdłużej istniejących na polskim rynku biur tłumaczeń. Od lat ułatwiamy komunikację ludziom na całym świecie wykonując tłumaczenia we wszystkich możliwych kombinacjach językowych. Tłumaczenie to dla nas przede wszystkim rodzaj sztuki. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań stawiając na pierwszym planie dobro klienta. Służąc wiedzą i doświadczeniem wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów traktując je jak nasze własne.

Obecnie, do naszego zespołu, w związku z rozwojem działu sprzedaży poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta

Miejsce pracy: Kraków

• Profesjonalna obsługa i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami.

• Pozyskiwanie nowych klientów.

• Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.

• Negocjowanie warunków współpracy.

• Monitorowanie działań konkurencji.

• Monitorowanie rynku pod kątem wydarzeń branżowych, konferencji, targów i spotkań biznesowych.

• Współpraca z działem realizacji projektów translatorskich.

• Realizacja strategii sprzedaży oraz działań marketingowych.

• Raportowanie zgodnie z ustaleniami.

• Przestrzeganie wyznaczonych standardów pracy.

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży usług i obsłudze klienta.

• Zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

• Zdolności organizacyjne pracy własnej i myślenia analitycznego

• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem).

• Otwartość na nowości, energia w działaniu, odpowiedzialność.

• Znajomość branży mile widziana.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Atmosferę współpracy sprzyjającą rozwojowi.

• Samodzielne stanowisko.

• Narzędzia niezbędne do pracy.

• Pracę stacjonarną w samym centrum Krakowa.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Atominium is one of the largest and oldest translation agencies on the P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing