Konsultant ds. rekrutacji

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wsparcie projektu: rekrutacja (telefoniczna i bezpośrednia) i selekcja pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Kontrahentów
  • o Aktywne poszukiwanie kandydatów (organizacja targów, giełdy pracy, działania w terenie skierowane na pozyskanie kandydatów i dostarczenie do klienta)
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z pracownikami i zleceniobiorcami pod kątem zatrudnienia
  • Sporządzanie raportów dziennych i tygodniowych z podjętych działań
  • Kompletowanie i archiwizacja akt osobowych
  • Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny z pracownikami
  • Przestrzeganie zasad Systemu Zarządzania Jakością

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kat B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutera / specj. ds. rekrutacji
  • Mile widziani studenci kierunków ZZL, HR, psychologia
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
  • Sumienność i uczciwość
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Wysoko rozwinięta inteligencja emocjonalna

Oferujemy:

  • Pracę w biurze rekrutacyjnym przy al. Jana Pawła II 34 w Warszawie oraz w terenie
  • Zadaniowy system pracy
  • Zatrudnienie na 1 mc okresu próbnego, umowa o pracę
  • Wynagrodzenie : podstawa + premia uznaniowa uzależniona od wyników
  • Wsparcie opiekuna obsługującego klienta
  • Możliwość awansu na wyższy szczebel w strukturze firmy
  • Okresowe szkolenia, możliwości rozwoju swoich kompetencji
  • Pracę w silnie rozwijającej się Agencji Pracy z polskim kapitałem
  • Pakiet opieki medycznej
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.