Konsultant ds. Rekrutacji

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Twoim zadaniem będzie przeczesywanie Internetu, portali społecznościowych i innych źródeł celem pozyskania kandydatów.

Obowiązki:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami,
  • Współpraca z działem handlowym i customer care w zakresie realizowania projektów outsourcingowych.

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych z obszaru IT,
  • Bardzo dobra znajomość branży IT,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność szybkiego budowania relacji z ludźmi,
  • Kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, asertywność, empatia,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, zaangażowanie i determinacja.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamiczniej rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz awansu,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.