konsultant ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wroclaw, dolnośląskie

W związku z rozwojem naszego zespołu Cross Border Staffing, poszukujemy obecnie do Wrocławia osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41251
Praca stała
Lokalizacja: Wroclaw

Zakres obowiązków:
  • realizacja procesów rekrutacji pracowników na terenie Polski oraz Ukrainy
  • aktywne pozyskiwania pracowników do pracy na stanowiskach niższego szczebla
  • dobór skutecznych kanałów i narzędzi rekrutacyjnych
  • współpraca działem prawnym, specjalistami ds. zakwaterowania oraz zespołem konsultantów bezpośrednio obsługujących klientów Randstad w obszarze pracy tymczasowej
  • wsparcie pracowników z Ukrainy w pierwszym okresie adaptacji w Polsce

Oczekiwania:
  • biegła znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego
  • znajomość skutecznych kanałów i narzędzi rekrutacyjnych
  • nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność i otwartość
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • możliwość dynamicznej pracy z wieloma wyzwaniami oraz szansą rozwoju
  • świadczenia poza płacowe