Opis stanowiska pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji z j. niemieckim.

Znasz biegle język niemiecki? Masz dość call center? A może nie widzisz siebie w strukturach korporacji?

Jeśli tak - chcemy Cię poznać!

  • biegle znasz język niemiecki
  • masz minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta, rekrutacji lub sprzedaży telefonicznej
  • interesujesz się obszarem rekrutacji
  • dobrze organizujesz swój czas i potrafisz pracować pod jego presją
  • łatwo nawiązujesz kontakty
  • cechuje Cię proaktywna postawa i łatwo realizujesz wyznaczone cele

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • kontakt telefoniczny i budowanie relacji z kandydatami poszukującymi pracy opiekuna osób starszych w Niemczech
  • weryfikowanie znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • przygotowywanie dokumentów w języku niemieckim
  • udział w realizacji projektów związanych z rekrutacją personelu na rynek niemiecki

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne warunki pracy
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji personelu
  • dostęp do pakietu benefitów: sportowy, medyczny, edukacyjny po okresie próbnym
  • komfortowe środowisko pracy obok C.H. Bonarka

Jeśli spełniasz nasze wymagania, chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji i cenisz sobie wyzwania zawodowe - nie zwlekaj! Aplikuj już dziś.

Być może szukamy właśnie Ciebie!

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja