KONSULTANT ds. REKRUTACJI Z J.NIEMIECKIM

Polmedicus Sp. z o.o.

60-529 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Polmedicus jest licencjonowaną agencją wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji personelu opiekuńczego, wpis Marszałka Województwa Wielkopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr11703.Chcesz zdobyć doświadczenie w branży HR? Dołącz do nas!

Obecnie do naszego oddziału w Poznaniu poszukujemy rekruterów z j.niemieckim

Stanowisko: KONSULTANT ds. REKRUTACJI Z J.NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

• Wstępna weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji

• Weryfikacja znajomości języka

• Zestawianie profili kandydatów

• Realizowanie projektów rekrutacyjnych;

• Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w ogólnie dostępnych mediach

• Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów na opiekuna/opiekunkę

Kwalifikacje:

• Wykształcenie wyższe lub licencjat

• Umiejętność obsługi pakietu MS Office

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• Umiejętność pracy samodzielnej

• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Czas pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze

• Ciekawą pracę w branży HR

POLMEDICUS |Nobel Tower | ul.Dąbrowskiego 77 | 60-529 Poznań

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polmedicus Sp. z o.o.Sp.k. ul.Dąbrowskiego 77, 60-529 Poznań dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Prezentacja firmy

Polmedicus jest licencjonowaną agencją wyspecjalizowana w rekrutacji i s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat