Konsultant ds. Rekrutacji z j. niemieckim (home office)

(Nie używany) ATERIMA old fioletowy tylko system infopracowy

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji z j. niemieckim.

Znasz biegle język niemiecki? Masz dość call center? A może nie widzisz siebie w strukturach korporacji?

Jeśli tak - chcemy Cię poznać!

  • biegle znasz język niemiecki
  • masz minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta, rekrutacji lub sprzedaży telefonicznej
  • interesujesz się obszarem rekrutacji
  • dobrze organizujesz swój czas i potrafisz pracować pod jego presją
  • łatwo nawiązujesz kontakty
  • cechuje Cię proaktywna postawa i łatwo realizujesz wyznaczone cele

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • kontakt telefoniczny i budowanie relacji z kandydatami poszukującymi pracy opiekuna osób starszych w Niemczech
  • weryfikowanie znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • przygotowywanie dokumentów w języku niemieckim
  • udział w realizacji projektów związanych z rekrutacją personelu na rynek niemiecki

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w systemie home office na pełny etat
  • atrakcyjne warunki pracy
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji personelu
  • dostęp do pakietu benefitów: sportowy, medyczny, edukacyjny po okresie próbnym

Jeśli spełniasz nasze wymagania, chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji i cenisz sobie wyzwania zawodowe - nie zwlekaj! Aplikuj już dziś.

Być może szukamy właśnie Ciebie!

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja