konsultant ds. rekrutacji (rekrutacje zagraniczne)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Chcesz spróbować swoich sił w największej agencji doradztwa personalnego w Polsce?

Nasza historia rozpoczęła się w 1960 roku w Amsterdamie, kiedy nasz założyciel podwiózł rowerem do klienta pierwszego pracownika.

Od tego czasu w 40 krajach na 7 kontynentach wspieramy pracodawców w poszukiwaniu talentów, przyczyniając się do rozwoju ich biznesu oraz pomagamy kandydatom w kształtowaniu ich ścieżki zawodowej.

Buduj z nami tę historię!

Aktualnie do naszego oddziału w Opolu poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 25675
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • obsługa projektów rekrutacji pracy tymczasowej
  • pozyskiwanie kandydatów chętnych do pracy w Holandii
  • bieżące prace administracyjne

Oczekiwania:
  • doświadczenia w pracy w Holandii lub doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji - warunek konieczny
  • chęć rozwoju w zakresie rekrutacji tymczasowych
  • kreatywność
  • komunikatywność i otwartość
  • dobre odnajdywanie się w warunkach dynamicznej pracy

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • szkolenia i inne świadczenia poza płacowe