Konsultant ds. Rekrutacji Pracowników Tymczasowych

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy

i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

nr ref.: KT/04/2017

Miejsce pracy; Warszawa, Mokotów, Domaniewska

Zakres obowiązków:

-Całościowe zarządzanie projektami usługi Pracy Tymczasowej realizowanej na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego

- Aktywne prowadzenie rekrutacji Pracowników Tymczasowych na stanowiska niższego i średniego szczebla

-Realizacja procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych w systemie CRM

- Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi

- Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w działach HR, Planowania Produkcji lub pokrewnych

- Znajomości przepisów prawa pracy

- Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie

- Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

- Wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów

- Mile widziana znajomości języka angielskiego lub ukraińskiego

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy;

- Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy

-system regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.