Konsultant ds. rekrutacji (m/f)

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Warsaw Michael Page Na czas nieokreślony

PageGroup jest międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji. Praca na stanowisku Konsultant ds rekrutacji polega na sprzedaży usług HR do Klientów B2B oraz poszukiwaniu odpowiednich kandydatów.

Informacje o kliencie

Page Personnel to część międzynarodowej firmy PageGroup - światowego lidera w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego, notowanego na London Stock Exchange. Od ponad 20 lat Page Personnel poszukuje pracowników na stanowiska specjalistytczne i eksperckie na zlecenie najbardziej znbanych światowych pracodawców.

Opis stanowiska

  • Samodzielne pozyskiwanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych;
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów oraz rozwijanie z nimi partnerskich i efektywnych relacji biznesowych,
  • Poszukiwanie Kandydatów przy użyciu różnorodnych metod oraz dopasowywanie ich oczekiwań i kompetencji do aktualnie prowadzonych projektów;
  • Prowadzenie spotkań z Kandydatami, weryfikowanie ich wiedzy i umiejętności oraz doradztwo dotyczące kariery;
  • Analizowanie sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji;
  • Współpraca z innymi jednostkami PageGroup
  • Raportowanie do Managera Dywizji.

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej / agencji doradztwa personalnego lub w sprzedaży usług lub rozwiązań dla Klientów B2B
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, zarządzania, ekonomii lub pokrewnych;
  • Poparte sukcesami doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu nowych Klientów oraz w zakresie budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami B2B
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz sprzedażowe;
  • Determinacja w osiąganiu założonych celów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w organizacji uznanej za Najlepszego Pracodawcę
  • Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how
  • Wyjątkowy na rynku program szkoleń na każdym poziomie rozwoju w firmie (szkolenia prowadzone przez trenerów z Polski i zagranicy)
  • Bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w postaci wynagrodzenia podstawowego i systemu bonusowego
  • Szeroki pakiet benefitów obejmujący m.in.: opiekę zdrowotną, kartę sportową, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, imprezy integracyjne i wspólne zespołowe wyjścia, samochód służbowy
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego zarówno dla ekspertów jak i dla przyszłych managerów
  • Świetny zespół, pracę w ścisłym centrum Warszawy w nowoczesnym i przyjaznym biurze oraz wiele, wiele więcej
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel