Konsultant ds. Realizacji Kampanii Call Center

Aviva Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Telefoniczna obsługa klienta - mile widziane osoby niepełnosprawne:

Firma prowadząca program „Praca bez Barier” poszukuje kandydata do pracy w telefonicznym Contact Center.

Stanowisko pracy: Konsultant ds. Realizacji Kampanii Call Center

Miejsce pracy na terenie Warszawy – Mokotów.

Gwarantujemy:

• Umowę o pracę

• Pracę w miłej atmosferze wśród ludzi lubiących pomagać

• Pracę w dostosowanym czasie pracy dla osób niepełnosprawnych - (bez nadgodzin i pracy na zmiany nocne)

• Dodatkowe benefity dla osób niepełnosprawnych – rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot za dojazdy do pracy

• Możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów – bony Sodexo, bilety do kina, kupony rabatowe do IKEA, EURO AGD i innych, karta Multisport,

• Opiekę i wsparcie Koordynatora

Oferujemy szkolenie, aby pracownik mógł przygotować się do pracy na danym stanowisku.

Obowiązki:

• Telefoniczna obsługa Klientów Firmy – zapraszanie Klientów do oddziałów firmy na spotkanie z Doradcą

• Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i realizacja celów

• Stały udział w szkoleniach dla Call Center

Praca siedząca przy monitorze z wykorzystaniem słuchawek.

Oczekujemy:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny

• Wykształcenie minimum średnie

• Predyspozycje do pracy głosem (wysoka kultura osobista oraz komunikatywność)

• Umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie

• Godziny pracy 8:00-20:00 (praca zmianowa) od poniedziałku do piątku

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i informacji na temat stopnia niepełnosprawności.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)"

Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Aviva to wiodąca firma w branży ubezpieczeniowej i dynamiczne śro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia