Konsultant ds pracy tymczasowej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

•samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, magazynowe oraz inne średniego szczebla
•opieka i nadzór nad pracownikami tymczasowymi
•administracja kadrowa pracowników
•rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych
•bieżąca obsługa biura
•utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
•opracowywanie raportów na potrzeby Klientów
•działania promujące markę Job Impulse na rynku pracy

Oczekiwania:

•wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia)
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•praktyczna znajomość prawa pracy oraz ustawy pracy tymczasowej
•czynne prawo jazdy kat.B
•bardzo duża motywacja do pracy
•samodzielność w działaniu
•komunikatywność
•energiczność i wesołe usposobienie
•umiejętność pracy pod presją czasu
•dobra organizacja czasu pracy
•dobra obsługa pakietu MS Office i sprzętu biurowego
•otwartość na działania sprzedażowe – mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: