Konsultant ds. Obsługi Klienta

Rentis S.A.

Poznań - Sady, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa rezerwacji klientów zagranicznych, w języku angielskim - mailowych, internetowych oraz telefonicznych

Koordynacja oraz zlecanie procesu wynajmu samochodu na podstawie rezerwacji od klienta

Kontakt z siecią oddziałów w całej Polsce

Obsługa systemu informatycznego - wprowadzanie danych, zarządzanie stawkami

Raportowanie

Obsługa reklamacji

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kat. B

Zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu zadań

Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/><br/> Jesteśmy polską firmą oferującą prosty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta