Polkomtel Sp. z o.o.

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Departament Obsługi Klienta w Łodzi

Łodź, nr ref. W/DOKJK

Twoje zadania:

  • Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów sieci Plus (obsługa połączeń przychodzących)
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez Polkomtel Sp. z o.o.
  • Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych
  • Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Rozbudowany system szkoleń
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach Polkomtel Sp. z o.o.
  • Dobre i przyjazne warunki pracy
  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży
  • Praca w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Nasze oczekiwania podstawowe:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Motywacja do pracy
  • Wynagrodzenie 2600 zł brutto
  • Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, złóż CV oraz list motywacyjny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.