Konsultant ds. Obsługi Klienta

Go4Moto Sp. z o.o.

05-802 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Go4Moto Sp. z o.o. dystrybutor motocykli i skuterów marki Junak oraz rowerów marki Kross poszukuje do swojego nowo powstającego salonu sprzedaży osoby na stanowisko Konsultant ds. Obsługi Klienta:

• profesjonalna obsługa klienta;
• zawieranie umów kredytowych z klientami kupującymi rowery i motocykle;
• zawieranie polis ubezpieczeniowych;
• przyjmowanie płatności od klientów;
• zapewnienie profesjonalnego kontaktu z klientem przez telefon;
• obsługa mediów społecznościowych;
• obsługa sprzedaży i zamówień klientów w sklepie internetowym.

Wymagania

• co najmniej średnie wykształcenie;
• doświadczenie w sprzedaży;
• umiejętności sprzedażowe;
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• nastawienie na realizację celów;
• chęć do rozwoju i dzielenia się wiedzą;
• entuzjazm i zaangażowanie, dyspozycyjność i kreatywność;
• umiejętność obsługi komputera;
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze aplikacji do sprzedaży kredytów Santander, sprzedaż ubezpieczeń oraz biegła obsługa mediów społecznościowych;
• Niekaralność.

Oferujemy:

• Pracę w nowym salonie sprzedaży rowerów i motocykli;
• Szkolenia wdrożeniowe;
• Możliwość pracy w zespole pełnym pasji rowerowej i motocyklowej;
• Stałe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji;
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, ew. list motywacyjny i referencje) klikając na przycisk aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma Go4Moto Sp. z o.o. dystrybutor motocykli i skuterów marki Junak or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Pierwsza Umowa na czas próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 400PLN - 1 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie