Konsultant ds. obsługi klienta zagranicznego

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Telefoniczny kontakt z Klientem w Wielkiej Brytanii,
  • Przedstawienie oferty zamieszczania ogłoszeń w serwisie informacyjnym,
  • Pozyskiwanie zamówień,
  • Aktualizowanie danych klienta w systemie teleinformatycznym.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra dykcja,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy również na inne projekty,
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb,
  • Stałą, atrakcyjną podstawę wynagrodzenia
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, za które kandydat otrzymuje wynagrodzenie,
  • Stałe wsparcie w trakcie realizacji projektu (coaching, doszkolenia).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobo-wych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta