Konsultant ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

InterCall Center sp. z o.o.

02-672 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

InterCall Center z sukcesem realizuje projekty sprzedażowe oraz obsługę Klienta w wielu językach. Zaufali nam liderzy w branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, mieć kontakt z Klientami z całego świata i rozwijać swoje kompetencje językowe? Dołącz do nas!

Do twoich zadań będzie należało:

• pozyskiwanie Klientów

• sprzedaż produktów naszych Partnerów (suplementy diety, kosmetyki)

• profesjonalna obsługa Klienta

• utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

• pracę w międzynarodowym środowisku

• doświadczenie językowe

• dostęp do bezpłatnych szkoleń

• realną możliwość rozwoju

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (B2/C1/C2)

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

• praktyczna znajomość pakietu MS Office

• komunikatywność

• bardzo dobra organizacja pracy

• empatyczne podejście do Klienta

• kreatywność

Prezentacja firmy

InterCall Center sp. z o.o. to doświadczenie, umiejętności, profe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing