Konsultant ds. obsługi Klienta w Strefie Usług Orange i NC+

Ratophone Sp z o.o.

90-249 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. sprzedaży Orange i NC+
Forma zatrudnienia: Umowa o  Pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Jeśli jesteś osobą samodzielną, lubisz sprzedaż i kontakt z Klientem, szukasz ciekawego, pełnego wyzwań zajęcia, ta oferta kierowana jest właśnie do Ciebie.

Obowiązki:
• Sprzedaż aktywna usług, rozwiązań telekomunikacyjnych w punkcie sprzedaży mieszczącym się w sklepie Media Markt lub Saturn w Łodzi

Mile widziane:
• Znajomość rynku i usług telekomunikacyjnych oraz doświadczenia w sprzedaży
Powyższe nie są warunkami koniecznymi.

Oferujemy:
• Współpracę na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja)
• Szkolenia rozwijające wiedzę o usługach telekomunikacyjnych i podnoszące umiejętności sprzedażowe
• Pełne wsparcie merytoryczne
• Podstawowe narzędzia pracy
• Paca w elastycznych godzinach pracy z możliwością indywidualnego dopasowania

Wymagania

Wymagania
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i call center (mile widziani kandydaci z branży ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej (operatorzy alternatywni)
- silna motywacja w kierunku osiągania wysokich zarobków wypracowanych efektywną pracą
- zaangażowanie w budowanie i utrzymanie doskonałych relacji z Klientami
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- zorientowanie na wynik
- komunikatywności i wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych celów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą sprzedającą usługi telekomunikacyjne Orange i NC+,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja