Konsultant ds. Obsługi Klienta w firmie motoryzacyjnej

Dekra Praca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
- rozmowa telefoniczna z klientami firmy
- budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
- zbieranie informacji o potrzebach klientów
- przekazanie informacji o nowym programie

Wymagania:
- dyspozycyjność czasowa w godzinach 8-16 do końca września
- status studenta
- komunikatywność
- łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych
- znajomość obsługi komputera - MS Office
- kreatywność, dobra dykcja (miły głos)

Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- umowę zlecenie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia (stawka godzinowa)

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta