Konsultant ds. Obsługi Klienta, Sprzedaż produktów i usług Wydanictwa C.H.Beck

Wydawnictwo C.H. Beck Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku jest kontakt z byłymi, obecnymi i potencjalnymi Klientami wydawnictwa. Pracujemy na różnych akcjach marketingowych. Celem jest osiągnięcie jak największego wyniku (przychodu) i realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży, jeśli go nie posiadasz - chęć do pracy nad sobą przy naszym wsparciu,
- nastawienie na realizację celów – warunek konieczny,
- chęć uczenia i doskonalenia swoich kompetencji,
- odpowiedzialność, rzetelność, otwartość,
- dyspozycyjność (mile widziani studenci studiów zaocznych),
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- pracę dla prestiżowego Wydawnictwa w przyjaznym zespole osiągającym wysokie wyniki,
- wsparcie trenera,
- zarobki: stawkę podstawową + prowizję,
- bardzo dobrą lokalizację: ścisłe centrum,
- stałe godziny pracy: poniedziałek – piątek, 8:00 – 15:30,
- dostarczamy wszystkich niezbędnych narzędzi pracy: telefon, aplikacje systemowe, bazy danych.

Prezentacja firmy

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
8,5PLN - 10,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta